0 216 445 87 29 - 30
Ürünler
Bel Turnikeler
Boy Turnikeler
Optik Turnikeler
SC-220 Optik Turnike
SC-222 Optik Turnike
SC-226 Optik Turnike
SC-228 Optik Turnike
Vip Turnikeler
Aksesuarlar
Yedek Parçalar
SC-226 Optik Turnike

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi (Optik Turnike)

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı açma kapama ve sessiz çalışma özelliği vardır.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi elektronik kontrol ünitesi, turnikelere giren ve çıkan kişilerin hareketlerini optik sensörler yardımıyla turnike boyunca izler. Bu sayede elektronik kontrol ünitesi turnikeden geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir. SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi kanatları elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir. İzinsiz geçişler özel olarak konumlandırılmış optikler ile tespit edilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi yan panelleri Pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir. Bunun yanında opsiyonel olarak farklı üst tabla ve yan panel seçenekleri ile müşteriye özel tasarımlar ile sunulabilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak sunulan dahili ziyaretçi kart toplama ünitesi ile tesise kart ile giriş yapmış ziyaretçilerin kartları çıkışta SC-222 kart toplayıcı yuvası içerisinde toplanmaktadır. Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen SC-226 Hızlı Geçiş Turnikeleri en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine kolaylıkla uygulanabilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumunda açık konuma kendiliğinden geçebilmektedir.

Özellikler
Gövde1.5 mm. 304 Kalite Paslanmaz Çelik veya Dkp Saç
Kollar45 cm, Alüminyum Polisaj, Opsiyonel Paslanmaz.
Boyutlar28 cm x 40 cm x 98 cm
Ağırlık35 Kg.
Güç100-240 V AC, 15 W
Kullanım Alanları:Üniversiteler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İş Merkezi ve Plazalar, Spor merkezleri, Genel Müdürlük Binaları, Fabrikalar vb.