0 216 445 87 29 - 30
slide
TURNİKE SİSTEMLERİ
Turnikeli kart geçiş sistemlerinde profesyonel çözümler
Prev
Next
Kurumsal
Şirket Profili
Misyon
Vizyon
Belgeler
Referanslar
Ürünler
Bel Turnikeler
Boy Turnikeler
Optik Turnikeler
Vip Turnikeler
Aksesuarlar
Yedek Parçalar
Şirket Profili

AKS Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2007 yılı başında kurulmuştur. AKS kelimesinin açılımı Akıllı Kart Sistemleri dir. Adından da anlaşılacağı üzere AKS, Akıllı Kart Sistemleri Kart ile yapılabilen her türlü işlemler için kurulmuş bir şirkettir.

AKS Elektronik bir yerli üretim firmasıdır. Akıllı kart sistemi bileşenlerinden rfid kart okuyucular, rfid personel kartları, turnikeler ve bununla ilgili yazılımları üretir. AKS Elektronik Bünyesinde elektronik mühendisleri, makine mühendisleri yazılım uzmanları elektronik ve mekanik teknisyenleri barındırmaktadır.

AKS Elektronik tübitak destekli yenilikçi turnike projesi de yürütmektedir. Akıllı kart sistemleri konusunda 7 senelik bir deneyime sahip olup özellikle eğitim, sektöründe uzmanlaşmıştır. Bunun yanında hastaneler ve özel sektörde birçok başarılı projeye imza atılmıştır.

AKS Elektronik Keyap ta (Ümraniye) bulunan ofis ve üretim atölyesi ile İstanbulun her noktasına hızlı bir şekilde servis ve montaj hizmeti verebilmektedir. Ayrıca Türkiye çapına dağılmış iş ortakları ya da kendi montaj elemanları ile Edirne den Şırnak a kadar hizmet verebilmektedir.

AKS Elektronik piyasada her ne kadar AKS ismi ile bilinse de ACS Markası adı altında Mifare ve Proximity kart okuyucular, haberleşme arabirim cihazları, kontrol panelleri parmak izi okuyucular, uzak mesafe RFID okuyucular, SCOD markası ile de Paslanmaz çelik turnikeler, vip turnikeler boy turnikeler ve optik turnikeler üretmektedir.

AKS Elektronik yazılım konusunda birçok ürün hazırlamıştır. Bunlar Geçiş kontrol Yazılımı, Yemekhane Kontrol yazılımı, ziyaretçi kontrol yazılımı, Satış noktası yazılımı, Spor merkezi yazılımı, Okul yazılımı, Para Kontrol yazılımı Abonelik ve kredili geçiş yazılımı gibi birçok yazılım mevcuttur.

AKS elektronik tüm üretim sürecini ISO 9001-2008 belgesi ile kontrol altına almıştır. Ayrıca ACS ve SCOD markaları için marka tescil belgelerimiz bulunmaktadır. Üretilen ürünler için Sanayi ve Ticaret bakanlığından alınmış Garanti belgesi, Satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgelerimiz mevcuttur. Üretilen tüm ürünler için Avrupa birliği direktiflerine uygun olarak CE belgeleri de alınmıştır. Ayrıca bazı ürünler içinde EMC uyumluluk testleri bağımsız laboratuarlarda yapılmıştır.

AKS Elektronik Özellikler Akıllı kart Sistemleri konusunda Tüm ürünleri kendi bünyesinde üretip geliştiren, Yazılım Donanım montaj ve teknik servis hizmetini tek başına verebilen ender firmalardan biridir.