0 216 445 87 29 - 30
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Prev
Next
Neden SCOD ?

Neden SCOD?

Çünkü SCOD Turnike, geçmişe uzanan tecrübeler sonucunda günümüz koşullarına uygun üretilmiş bir turnikedir.  Çünkü SCOD Turnike kendine özgü tasarımı, hafif alüminyum kol ve kafa parçalarıyla çok yumuşak çalışır. Çünkü SCOD Turnike olması gerektiği gibidir. Ne fazla Ne eksik. Çünkü SCOD Turnike Bu alandaki en iyi ürünü en uygun fiyata müşteriye ulaştırma hedefindedir.

SCOD Turnike mekanizma aksamı özel olarak hazırlanmış alüminyum dökümdür. Hazırlanan bu dökümler Tam otomatik cnc makinaları ile işlenerek yüzeyler ve delik noktaları %0,1 (binde 1) mm hata ile açılmaktadır.

Turnike kolları 35 mm çapında, 3 mm et kalınlığında kırılmaya karşı özel dökülmüş Alüminyum borudur. Kolların takıldığı turnike göbeği ise yine alüminyum dökümdür. Kollar ve turnike göbeği CNC torna ve CNC Dik işleme merkezi makinaları ile işlenerek yine Binde bir hata ile işlemlerden geçmektedir.

Turnike Dişli kısımları yine lazer kesim ile yapılmak da, kilitleme ve merkezleme kısımları ısıl işlemlerden geçirilerek gerekli sertleştirme işlemleri uygulanmaktadır.

Turnikenin en önemli kısmı yani elektronik kontrol kartı ise Atmel serisi microkontrolör kullanılarak tasarlanmıştır. Atmel serisi ürünler endüstriyel ortamlarda uzun süre sağlıklı çalışabilen, elektriksel gürültü bağışıklığı iyi olan ürünlerdir. Turnikenin uzun süre sağlıklı çalışabilmesi için kontrol kartının sorunsuz olması gerekmektedir.

SCOD Turnike Türkiye de çok çeşitli noktalarda kullanılmaya başlanmıştır. Üniversiteler, Şantiyeler, ilk ve orta dereceli okullar temel müşteriler arasındadır. Bu teknik özellikleri ile SCOD turnike Turkiyede Turnike sektöründe kendine hakeden yeri bulmaya başlamıştır.